Typy inzerátov

Stránka vám ponúka 5 rôznych typov inzerátov, ktoré si môžete zvoliť. Pokiaľ je inzerát aktívne, nie je možné ju prepínať. Dostupné typy sú:

  1. Predaj
  2. Aukcia
  3. Kúpa
  4. Výmena
  5. Darovanie

Ako fungujú aukcie?

Ak sa chcete zapojiť do akejkoľvek aukcie, musíte si najskôr zaregistrovať účet. Keď budete mať účet, navštívte ľubovoľnú aukciu a na bočnom paneli si všimnete pole ponúkania cien. Pod vstupom pre hodnotu ponuky uvidíte, aká je minimálna hodnota, ktorú musíte zadať. Hneď ako aukcia skončí a ak ste ju vyhrali, dostanete potvrdzujúci e-mail. Zoznam všetkých aukcií, na ktorých ste sa zúčastnili sa zobrazuje vo vašom profile v časti Aukcie.

Ako zvýrazniť inzerát?

Ak chcete najskôr propagovať svoje inzeráty, musíte prejsť na svoje vytvorené inzeráty a z ponuky akcií zvoliť poslednú možnosť TOPOVAŤ. Otvorí sa zoznam všetkých dostupných propagácií aj s vašimi momentálne aktívnymi propagáciami pre konkrétnu inzerát.

Zoznam možných Topovaní:

  1. Aktualizuje dátum ( toto aktualizuje dátum vytvorenia, zatiaľ čo zostáva čas vypršania v platnosti a môže byť použitý iba raz na reklamu )
  2. Zvýrazniť inzerát ( vaša reklama sa tak bude odlišovať od ostatných v zozname )
  3. Topovanie ( Zobrazí zo na najvyššej možnej pozícii v záznamoch a v kategóriach )
  4. Urgentný inzerát ( po filtrácii urgentných inzerátov sa zobrazí čo najvyššie )
  5. Inzerát na Home page ( váš inzerát sa zobrazí na vstupnej stránke )

S výnimkou propagačnej akcie “Aktualizácia dátumu" môžu mať všetci k dispozícii viac balíkov naraz.

Po výbere typu a obdobia propagácie môžete prejsť na obrazovku platieb. Po vykonaní platby bude vaša propagácia aktívna. Propagačná akcia začína od času, keď je platba zúčtovaná, a nie od chvíle, keď je propagačná akcia požadovaná.

Prečo sú lokácie inzerátov v rozbaľovacej ponuke a na mape?

Z rozbaľovacej ponuky vyberáte všeobecné umiestnenie inzerátu a pri výbere na mape budete presnejší. Aj keď je vyhľadávanie polohy na trhovisku nastavené na geolokáciu, ľuďom, ktorí vyhľadávajú podľa polohy, sa bude vaša reklama ľahšie zobrazovať. Vyhľadanie miesta spomedzi inzerátov možno tiež nastaviť ako zoznam preddefinovaných hodnôt, v takom prípade sa použije hodnota z rozbaľovacej ponuky.

Ako môžem kontaktovať predajcu?

Ak chcete získať telefónne číslo predajcu, prejdite na jeho profilovú stránku alebo na niektorý z jeho inzerátov  a všimnete si blokovanie s telefónnym číslom.

Ak chcete začať konverzovať s predajcom, najskôr si vytvorte účet. Po vytvorení účtu prejdite na niektorú z jeho inzerátov a všimnete si tlačidlo na odoslanie správy. Zoznam vašich správ je k dispozícii vo vašom profile. K dispozícii máte systém správ AJAX, kde budete môcť pokračovať v konverzáciách.

Ako fungujú recenzie?

Existujú dva typy recenzií – kupujúci a predávajúci. Prvým krokom je registrácia na našej stránke. Ďalej musíte poslať správu predajcovi.

Keď predajca odpovie na vašu správu, budete môcť skontrolovať predajcu a zároveň vás bude môcť skontrolovať on sám.

Keď používatelia navštívia váš profil, uvidia vaše všetky recenzie, čiže kompletný zoznam vašich recenzií s možnou filtráciou podľa ich typu. Akonáhle odošlete recenziu, už to nebude možné zmeniť. Tiež predajca a vy máte možnosť odpovedať na recenziu.

Čo sú obľúbené inzeráty?

Ak ste našli inzerát, ktorý chcete navštíviť neskôr alebo neskôr kontaktovať predajcu, atď., Môžete ho označiť ako obľúbený a uloží sa do zoznamu vašich obľúbených, ku ktorým máte prístup zo svojho hlavného panela profilu.

Ak nahlásiť inzerát?

Ak máte pocit, že inzerát porušuje niektoré pravidlá, môžete ho nahlásiť priamo zo stránky inzerátu kliknutím na tlačidlo “Nahlásiť" a napísaním podrobného dôvodu. Inzerát zostane aktívny, kým ho administrátor neskontroluje.

Máte nápad?

Ak máte nápad ako stránku vylepšiť, kľudne napíšte