https://hospitalitygroup.sk/prenajom.php?s=1&kc=1

Vybavenie:
dodávka L3H3 a L4H3
sťahovací pás
rudla
prepravný vozík na prenájom

Dodávka
Krátkodobý alebo dlhodobý prenájom dodávok vhodný pre širokú verejnosť. Prenájom je možný už od 2-och hodín pri cene už od 20€. Dodávku, podľa potreby, si môžete prenajať aj s našim šoférom, prípadne pomocnou silou na prepravu tovaru, sťahovanie a vypratávanie.

Prenájom dodávky Fiat Ducato L3H3 alebo L4H3
– od 20€- od 2 hodín
– nielen krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom
– pre fyzické a právnické osoby
– vodičský preukaz B
– vnútorný rozmer L3H3 D 3,7 x Š 1,87 x V 2,17m
– vnútorný rozmer L4H3 D 4,0 x Š 1,87 x V 2,17m
– počet miest na sedenie: 3

Požičanie dodávok je možný počas pracovných dní, víkendov a aj sviatkov.

Zabezpečujeme prepravu tovaru a sťahovanie.

Sťahovacie pásy
Prenášate ťažké predmety ako napríklad chladničky , postele a skrine? Nechcete, aby sa vám poškodili? Túžite si uľahčiť robotu a nevláčiť zbytočne ťažké predmety? Od toho tu máme sťahovacie pásy určené presne pre takéto prípady. Pásy, vyrobené zo 100% polypropylenového vlákna a rozmermi cca 2365 x 5 centimetrov, sa prispôsobia dĺžke a veľkosti nábytku. Kvôli pákovým efektom sťahovacích pásov sa znižuje vaše napätie v rukách aj ramenách, dokonca aj chrbtici. Prečo si komplikovať život, keď si to môžete spraviť jednoduchšie a navyše si šetriť zdravie. Nosnosť hraničí až pri hmotnosti 365 kilogramov.

Rudla
Sťahovanie vecí býva vždy únavná činnosť ak pri tom prenášate jeden ťažký predmet za druhým. Pýtate sa sami seba, ako si to spraviť menej náročné? Máme pre vás riešenie. Rudla, je praktický sťahovací vozík z ocele skladajúci sa z dvoch kolies, ložnej plochy a rukovedí, ktoré tvoria kostru. Unesie až 250 kilogramov sama váži zanedbateľných 12 kilogramov, takže manipulácia s ňou nie je nijak náročná. Rozmery plochy, kde budete pokladať predmety sú 64 x 48 centimetrov. Tento vozík vám zjednoduší prepravu veci, dajte tomu šancu a chráňte svoje zdravie.

Prepravný vozík
Prepravný vozík v tvare obdĺžnika s rozmermi 15,5 x 57,5 x 30 centimetrov unesie až 300 kilogramov prepravovaného materiálu. Už sa nemusíte trápiť s ťažkými predmetmi, náš vozík to hravo zvládne za vás. Odspodu vozíka sa nachádzajú tvrdé kolieska vhodné na mäkší aj tvrdší podklad. Neničte si chrbticu, veď prečo si komplikovať život, keď si to môžete spraviť jednoduchšie a navyše si šetriť zdravie. Nie? Neváhajte a objednajte si tohto šikovného pomocníka už teraz.

Krátkodobé alebo dlhodobé prenajatie dodávok, sťahovacích pásov, rudiel a prepravných vozíkov

Požičanie dodávky, sťahovacieho pásu, rudle a prepravného vozíka je možné počas pracovných dní, víkendov a aj sviatkov.

Dodávky, sťahovacie pásy, rudly a prepravné vozíky si môžu zapožičať ako právnické, tak aj fyzické osoby.

Hospitality group – požičovňa eventovej techniky