Chceli by ste podnikať v gastro oblasti a hľadáte vhodnú príležitosť…? Nehľadajte, našli sme pre Vás.

Ponúkame Vám k odstúpeniu známu GASTRO prevádzku v historickej časti mesta Trnava na Jeruzalemskej ulici v tesnej blízkosti Baziliky sv. Mikuláša. Pokojná lokalita Trnavy je ideálnym miestom pre tento typ podnikania, prevádzka je najmä v letných mesiacoch obľúbenou zastávkou Trnavčanov, ale aj turistov prechádzajúcich sa v okolí Baziliky svätého mikuláša v Trnave. Okrem toho je prevádzka ideálna na organizovanie večierkov, svadieb, posedení, osláv, krstín a iných významných podujatí a to hlavne z dôvodu, že prevádzka má jednak vlastnú veľkú vyvýšenú terasu, ktorá je súčasťou objektu nehnuteľnosti a vnútri reštaurácie sa nachádza aj súkromný salónik pre zhruba 16 hostí.

Prevádzka pokračovala od roku 2011, má vybudovanú svoju pravidelnú klientelu. Prevádzka je známa najmä organizovaním večierkov, svadieb, osláv narodenín, firemných večierkov a i.

Prevádzka dispozične pozostáva z troch častí: centrálna časť s barom a zázemie s toaletami pre zhruba 50 hostísalónik s potrebným súkromím pre zhruba 16 hostívyvýšená krytá terasa pre 40 hostí

Priestory boli kompletne zrenovované. Kúrenie, centrálna klimatizácia, nová podlaha, nová dlažba, znížené stropy, elektrické spotrebiče prešli revíziou. Barový pult vyrobený na mieru z masívneho dreva. Skladový priestor 2x. Súčasťou prevádzky sú aj chladničky 5x, mrazničky 2x, vyrobník ľadu, umývačka riadu Stalgast, taliansky kávostroj, kompletné vybavenie kuchyne.