https://hospitalitygroup.sk/prenajom.php?s=1&kc=3

Vybavenie:
nožnicový párty stan 12x6m
nožnicový párty stan 6x3m
nožnicový párty stan 3x3m
pivný set
plastový stôl
plastová stolička
barová stolička
standby stolík

Cateringový stan
Cateringové stany sú určené na rôzne exteriérové akcie, ako napríklad svadby, narodeninové oslavy, grilovačky, festivaly, predstavenia a podobne. Cateringový stan je taktiež možné použiť na rôznych podujatiach ako VIP stan.

Do cateringového stanu vieme dodať pivné sety, prenosný bar, osvetlenie, výzdobu a podobne. Ideálny na umiestnenie aj do záhrady.

Cateringovým stanom je možné jedoducho vytvoriť príjemné miesto v tieni na posedenie s rodinou a priateľmi.

Pivný set
Záhradný pivný set
Rozmery lavíc: 220×25×46cm
Rozmery stola: 220×50×77cm

Standby stolík
Ø 84cm

Stôl plastový
180x75cm

Nožnicový párty stan, pivný set (stol a lavica), standby stolík, plastový stôl, plastová stolička a barová stolička na prenájom

Požičanie nožnicového párty stanu, pivného setu (stolu a lavice), standby stolíkov, plastových stolov, plastovej stoličky a barovej stoličky je možné počas pracovných dní, víkendov a aj sviatkov.

Nožnicové párty stany, pivné sety (stoly a lavice), standby stolíky, plastové stoly, plastové stoličky a barové stoličky si môžu zapožičať ako právnické, tak aj fyzické osoby.

Krátkodobé alebo dlhodobé prenajatie nožnicových párty stanov, pivných setov (stolov a lavíc), standby stolíkov, plastových stolov, plastových stoličiek a barových stoličiek.

Hospitality group – požičovňa eventovej techniky.